33725

2017 Citroen C4 Picasso Teknik Özellikleri Yakıt Tüketimi

2017 Citroen C4 Picasso 7 koltuklu modifikasyonu yanı sıra, 2017 Citroen C4 Picasso Büyük . Restyled sürümleri vücudun değiştirilmiş bir ön parçası, 3D efektli kuyruk lambaları, 17 inç alaşım jantlar ve genişletilmiş bir renk paleti aldı. 2017 Citroen C4 Picasso'nun motor ölçeği 1.2 litrelik PureTech ailesiyle zenginleştirildi. Bu motor, altı vitesli bir mekanik ile birlikte çalışır ve 2017 Citroen C4 Picasso motor gücü 110 beygir gücü üretir.

Ayrıca, her iki model için de kullanılabilir 130 beygir gücü benzeri bir motorun bir çift 6-band otomatik olarak monte edildi. Güncellenmiş kompakt van 2017 Citroen C4 Picasso artık iki tonlu tavanlı ve yedi koltuklu Yeni Citroen Grand C4 Picasso'ya gümüş renkli çatı direkleri ile sunuluyor.

Modeller için mevcut renk paleti üç yeni tonla zenginleşti: Yabani Mavi (mavi), Dune Bej (bej) ve Hype Gri (gri). Beş kişilik ve yedi kişilik Citroen C4 Picasso, birkaç yeni elektronik asistanı da aldı: Otomatik Frenli Aktif Cruise Control, Kör Nokta izleme sistemi, çarpışma uyarısı ve acil fren. Restyled 2017 Citroen C4 Picasso ve 2017 Citroen Grand C4 Picasso, 7.0 inç ekran, DAB radyo ve modern navigasyon çizelgeleriyle multimedya sisteminin yeni versiyonuyla donatılmıştır. Gezinme denetimini, sesli komutları kullanarak denetleyebileceğinizi unutmayın. Henüz 2017 Citroen C4 Picasso yakıt tüketimi hakkında net bir bilgiye ulaşılamadı.

2017 Citroen C4 Picasso

Mobil oto ekspertiz faydaları

İkinci el almak istediğiniz otomobili istediğiniz yerde ekspertiz yaptırabilirsiniz. Mobil oto ekspertiz ekiplerimiz istediğiniz adrese gelip tam donanımlı araçlarımız ile detaylı mobil araç ekspertiz işlemini uygularlar. İstanbul mobil oto ekspertiz ekiplerimiz en hızlı şekilde adrese gelirler.