Bahçeşehir Oto Ekspertiz

Bahçeşehir oto ekspertiz


İkinci el otomobil alım satım işlemleri esnasına araç alcak olan kişilrin genellikle verdkleri paraya değecek bir mal alabilme kuşkusu oluşmaktadır. Bunu için araç satn almadan önce kontrol ettirmlisiniz. Otomobil ekspertiz işlemi aslında çok büyük cihazlar kullanılarak yapılan bir işlem değildir. Bu kontrol hizmetini aracın blunduğu yere gelerekte rahatlıkla eksiksiz ve profesyonel olarakta yapabiliriz.

Araç alımı işlemini Bahçeşehir yakınlarında gerçekleştirecekseniz alacağınız ikinci el aracı kontrol ettirmek için bizim ile irtbaat kurabilirsiniz. Bahçeşehir oto ekspertiz ekibimiz bize vereceğiniz adrese gelerek aracın bir çok noktasını hem usta gözü ile hemde blgisayarlı test cihazları kullanılarak kontrol ederler. Bu sayede aracın en küçük kusuru bile olsa gözden kaçmayarak ekspertiz raporuna işlenir.

Artık araç alım satım esnasında aracı alan kişinin veya aracı satmak isteyen araç sahibi tarafından oto ekspertiz raporu çıkartılması büyük bir kolaylık olmaktadır. Bunun nedeni aslında çok basit olarak belirtilebilir. Kontrol edilen aracın satışı ve satmak için harcadığınız zaman oldukça kısalacaktır. Çünkü aracı almak istiyen kişiler aracınızı tekrar kontrol ettirmek için ekspertiz merkezlerine götürmek istemeyeceklerdir. 

Eğer ekspertizi yapılmamış bir araç alınacak ise kesinlikle satış öncesi aracı kontrol ettirmeniz gereklidir. Bu aracı alacak kişinin hem mal hemde can güvenliği için çok önem taşımaktadır. Bahçeşehir araç ekspertiz merkezimizde veya aracın bulunduğu yere gelen mobil oto ekspertiz ekibimiz ile bu kontrol işlemlerini rahatlık ile hızlı bir şekilde sonuçlandırabilirsiniz.

Bahçeşehir araç ekspertiz

Bahçeşehir mobil oto ekspertiz

Mobil oto ekspertiz adındanda anlışıldığı gibi portatif test cihazlarının bulunduğu aracımız ile gelip aracın bulunduğu yerde gerekli araç kontrollerinin yapıldığı bir hizmettir. Bahçeşehir mobil oto ekspertiz ekibimiz haftanın her günü müşterilerimize eşşiz bir kalitede araç kontrol hizmeti sunmaktadır. Aracın bulunduğu yere gelen personellerimiz şu kontrolleri rahatlık ile yapmaktadırlar;

  • Boya ve değişen kaporta kontrolü
  • Motor, şanzıman kontrolü
  • Bilgisayarlı elektronik test
  • Araç iç döşemeler gösterge panel kontrolleri
  • Test sürüşü 
  • Araç üzerinde oluşan ezik ve göçüklerin tespiti
  • Ön takım kontrolleri
  • Detaylı raporlama


Bu tespitlerin ardından müşterimize aracın o anki durumu ayrıntılı bir şekilde anlatılır. Bu sayede müşterilerimizin aklında soru işareti veya bir şüphe kalmadan rahatlıkla kararlarını verebilirler. Türkiye'de ilk mobil ekspertiz hizmeti veren firmalardan birisiyiz. Bu yüzden bizi tercih edebilirsiniz. Bahçeşehir araç başında ekspertiz çözümleriniz için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Bahçeşehir mobil oto ekspertiz

Bahçeşehir Computest

Bir çok kişi tarafından computest ismi ilede bilinen oto ekspertiz sektörü Türkiyenin bir çok ilinde artık yaygın olarak özellikle araç almak isteyen kişiler tarafından bilinen bir isimdir. Bahçeşehir computest merkezimiz size uzak kalır veya zaman kaybı yaşamak istemezseniz. Mobil ekspertiz hizmetimizden faydalanabilirsiniz. 

Bahçeşehir computest

Bahçeşehirdeki oto ekspertiz firmaları, Bahçeşehir oto ekspertiz tavsiye, bahçeşehir en iyi oto ekspertiz, bahçeşehir araç test merkezi , bahçeşehirde oto ekspertiz, bahçeşehirde computest merkezi , araç başında ekspertiz bahçeşehir, araç başına gelen oto ekspertiz bahçeşehir, en yakın oto ekspertiz bahçeşehir, bahçeşehir mobil ekspertiz, bahçeşehir 1. kısım oto ekspertiz, bahçeşehir 2. kısım oto ekspertiz , bahçeşehir oto ekspertiz fiyatları

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
alt
alt
alt
alt
alt