33725

Oto Ekspertiz Nasıl Yapılır

Özellikle araç almak isteyenlerin sıklıkla başvurdukları yöntemlerin başında oto ekspertiz hizmeti gelmektedir. Bu işlemi tercih etme nedenlerinin başında genellikle güvenli bir şekilde otomobil alabilmektir. Çünkü aldığımız araç genellikle kaportasında bir sorun yoksa motor aksamı bakımından detaylı bir şekilde incelenmesi gerekir. Bunun için ise yapılacak en iyi yöntem İstanbul oto ekspertiz hizmeti almaktır. İstanbul gibi büyük bir şehirde yaşamanın beraberinde getirmiş olduğu bazı riskler vardır o da güzelce süslenmiş bir kazalı aracı bilinçsiz bir şekilde kazasız diyerek almak gelir. Bizim ülkemiz de de kazalı bir araç alımı sonrasında satışı oldukça zordur. Ya fiyatı aşağı doğru çekmeniz gerekecek ya da kazalı araçla baş başa kalmış olursunuz. Böyle bir durumla karşılaşmak istemiyorsanız o zaman sizinde yapacağınız tek yöntem oto ekspertiz hizmeti almak olacaktır.
 
Özellikle İstanbul dışından geliyorsanız o zaman yapılabilecek en doğru yöntem firmamızdan mobil oto ekspertiz hizmeti almak olacaktır çünkü bu hizmet sayesinde beğendiğiniz aracı yerinde analiz ettirme şansı bulacaksınız. Bunun size kazandırmış olduğu en büyük artı ise zaman kaybınızın oluşmaması.
 
Mobil ekspertiz işlemi sırasında kaporta ve boya ile birlikte değişen parçanın olup olmadığına bakılır bunun yanı sıra motor ve şansıman ve tüm mekanik kontroller gerçekleştirilir. Bilgisayarlı beyin kontrolü de sağlandıktan sonra araçtaki düğmeler ve plastik aksamlar en ince ayrıntısına kadar kontrol edildikten sonra size analiz raporu sunulur sizde bu rapor sonucuna göre aracı alır ya da almazsınız.
 
 
Oto Ekspertiz Nasıl Yapılır