Esenyurt Oto Ekspertiz

İkinci el otomobil almadan önce artık ekspertiz yaptırmak şart oldu çünkü araçların sahipleri çoğu zaman aracının tüm kusurlarını ve bazende hiç bir kusurunu satacağı kişiye söylememektedir. Yeni çıkan yasalarında bu durum hakkında iyileştirmeye yönelik çalışmasıda araç alıcıları için büyük bir haklılık ortaya çıkartmaktadır. Ancak tamamen problem yaşamadan araç alım satımı gerçekleştirmek istiyorsanız beğendiğiniz aracın kontrollerini profesyonel ve özellikle M.E.B'den ustalık belgesi almış kişiler tarafından aracınızın kontrolünü yaptırmanız araç alım işleminden sonra araçta meydana gelebilecek özellikle yakın zamandaki problemleri öncesinden öğrenebilirsiniz.

Esenyurt oto ekspertiz

Unutmayın ki beğendiğiniz aracın kontrolünü yaptırdığınız servisin ne kadar kurumsal olup yada kurumsal gözüktüğü çok önemli değildir. Önemli olan çalıştırdığı personelin konusunda yeterli derecede bilgi ve beceriye sahip olduğu ve bunun resmi bir belge ile belirlenmiş olmasıdır.

Esenyurt oto ekspertiz servisimizde araç kontrol hizmeti vermekte olan personellerimiz gerekli olan belgelerini tamamlamış Usta ve Usta öğretici seviyesine ulaşmış kişilerdir. Bu sayede almak istediğiniz aracın kontrollerini gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz.


Esenyurt Mobil Oto Ekspertiz

Esenyurt mobil oto ekspertiz hizmetimiz ile artık ikinci el alacağınız aracın kontrollerini servisimize gelemesenizde aracın bulunduğu adreste yaptırabilirsiniz. Bunun için bizim ile iletişime geçmeniz ve adres bilgisi paylaşarak randevu almanız yeterli olacaktır.

esenyurt mobil oto ekspertiz

Bu şekilde aldığınız randevu satine göre Esenyurt mobil ekspertiz ekibimiz araç başına gelerek tüm kontrolleri ayrıntılı bir şekilde yapar böylece alacağınız aracı hiç bir yere götürmeden kontrol ettirmiş olursunuz. Aracın bulunduğu yerde yapılan kontrollerde aynı servisimizde yapılan kontroller kadar detaylı ve güvenilirdir. Araç başında ekspertiz yaptırmanın büyük avantajlarından yararlanmak için sizde hemen bizim ile iletişim kurup randevu alın.
 
mobil oto ekspertiz
Resim
Resim
Resim
alt
alt
alt