33725

Filo Oto ekspertiz

Filo oto ekspertiz konusunda uzman personel ile toplu filo haline ekspertiz yaptırmak istediğiniz zaman araçlarınızı servise götürmeden bulundukları yerde toplu araç ekspertiz işlemini gerçekleştirebiliriz.
Filo araç ekspertiz sayesinde satacağınız araçların ekspertizini yaptırıp satışa o şekilde çıakrtabilirsiniz böylelikle her müşteri için ayrıza servise gitmek zorunda klamzsınız isterseniz araçlarınınzın bulunduğu yerde ekspertizini yapabiliriz isterseniz araçlarınızı servisimize getirerek ekspertizini yapabiliriz filo oto ekspertiz her türlü binek ve hafif ticari araçlarınızın ekspertizini profesyonel orjinal test cihazları ile kontrollerini gerçekleştirir her araç için ayrı rapor çıkararak sunar. 


Filo Oto Ekspertiz Ücreti

Araçlarınız filo halinde kontrolden geçerler filo araç ekspertiz ücreti 5 ve üstü araç için geçerlidir normal ekspertiz ücretinden çok daha az olduğu için adet limiti vardır normal tek otomobil ücreti 200 TL oalrak ücretlendirilir.
filo oto ekspertiz ücreti 5 ile 15 araç arasında 140 TL olarak ücretlendirilir 15 ve üstü araçlar için ekspertiz ücretimiz 125 TL olarak ücretlendirilir. 


Filo Oto Ekspertiz Hangi Testleri Yapar ?

Filo oto ekspertiz işleminde araçların boya kontrolu boya ölçüm cihazları ile yapılarak değişen parçalarında tespitleri yapılır ayrıca lokal yapılmış boya işlemleride tespit edilir.
Bilgisayarlı arıza tespit cihazları ile araçların motor beyni taranarak arızalı sensör ve parçalar kontrol edilir ayrıca airbag ve abs beyinleride taranarak arızalı olabilecek parçalar kontrol edilir. Klima kontrolleri hem elektronik olarak kontrol edilir hemde bilgisayar ile test edilir. Araçalrın iç döşemeleri , torpidosu , koltukları aynaları , hoparlorleri , silecek sistemleri gibi birçok sistemi kontrol edilir.
Kilometre sayaçları bilgisayar sistemi ile kontrol edilir yapılmış olabilecek değişklikler tespit edilir . Ayrıca araç yıpranmasına göre kilometre değerlendirmesi yapılır.
Motor mekanik arızaları kontrol edilir motorun yağ yakıp yakmadığı turbosu enjektorleri ve yakıt pompası kontrol edilir onun dışında yağ kaçakları tespit edilir. Şanzuman ve vites geçişleri test edilir debraj kavraması kontrol edilir
Filo oto ekspertiz her aracı test sürüşünden geçirir araçların hepsi normal yol koşullarında ortalama 500 metre test edilir fren ve ön takımları kontrol edilir
Filo oto ekspertiz

filo oto ekspertiz filo arac ekspertiz


Filo oto ekspertiz , filo araç ekspertiz , filo otomobil ekspertiz , filo oto expertiz , filo oto kontrol , filo araç testi , toplu araç ekspertiz , filo computest