Mobil oto ekspertiz hizmet alanı

İkinci el otomobil sahibi olamya karar verdiğiniz zaman aracı satın almadan önce kesinlikle kontrol ettirmelisiniz. Çünkü aracın geçmişinde ne gibi problemler yaşadığını bilmeniz pek mümkün değil. Mobil oto ekspertiz hizmetimiz sayesinde İstanbul başta olmak üzere tüm illerde mobil oto ekspertiz hizmeti alabilirsiniz. Hizmet alanımız müşterilerimizin talebine göre genişlemektedir. 

Örnek vermek gerekirse Tükiyenin Malatya ilinde bulunan bir müşterimiz hiç İstanbul iline veya başka bir ile gitmeden almak istediği aracı kontrol ettirebilir. Aracın kontrolü sonrasında hem mail olarak hemde orijinal ekspertiz evrakları posta adresine gönderilir. Bu sayede hiç aracın bulunduğu adrese gitmeden araç kontrolü yaptırmış olursunuz. 

Ayrıca mobil ekspertiz ekibimizin özel müşterileri için özel hizmetleride mevcuttur. Bunlardan biriside beğendiğiniz aracın satış sonrasında transferi olacaktır. Müşterilerimiz dilerseler vekalet yada kendilerinin satın aldıkları aracı daha sonra istedikleri adrese teslimini uzman personellerimiz tarafından yapabiliriz. Bu hizmetin ücreti ise aracın bulunduğu il ve gidilecek olan mesafe gibi farklı giderlerin hesaplanmasının ardından fiyatlandırılmaktadır.

Mobil oto ekspertiz araç transfer hizmetlerimiz için bize iletişim numaralarımızdan veya randevu formunu doldurarak ulaşabilirsiniz.
Resim
Resim
Resim
Resim
alt
alt
alt
alt