Avrupa yakası oto ekspertiz

2. el otomobil almanın oldukça zor olduğu ekonomik şartlar içerisinde alacağınız aracın size kısa süre sonradan önemli problemler çıkarmayacağına emin olmalısınız. Özellikle Türkiye'nin en yoğun araç alım satımının olduğu İstanbul ilinde kötüü niyetli satıcılardan veya problemli araç satmaya çalışan kişiler ile alışveriş yapmaktan kaçınabilmeniz için Avrupa yakası oto ekspertiz ekibimize almak istediğiniz aracı kontrol ettirmelisiniz. İstanbul ilinin bir çok ilçesinde araç başında ekspertiz hizmeti vermekte olan personellerimiz müşterilerimizin kafalarında soru işareti kalmadan kararlarını rahatlıkla vermeleri için çalışıyorlar. 

Avrupa yakası oto ekspertiz

Aracı ilk gördüğünüz zaman görünümü oldukça hoşunuza gidebilir yada kozmetik olarak oldukça temiz olabilir ancak bir çok kez ekspertiz uzmannlarımızın karşılaştığı ağır hasarlı araçlar olmaktadır. bazı araçların tavanları veya büyük bölümleri farklı bir aracın parçaları ile değişmiş olabiliyor. Avrupa yakası mobil oto ekspertiz ekibimizin yaptığı kontrollerin %98'i müşterilerimizin olumlu yorumlarını almıştır. Bu neden ile gönül rahatlığı ile aracınızın kontrollerini bize yaptırabilirsiniz.

Avrupa yakasındaki oto ekspertiz firmaları

Ekspertiz hizmeti almak istediğiniz zaman araştırmalarınız sonucunda avrupa yakasındaki oto ekspertiz firmalarının bir çoğunu incelemiş olabilirsiniz. Ancak hizmet alacağınız oto ekspertiz merkezinden hizmet yeterlilik belgesi veda araca bakan kişinin ustalık belgesini sorgulayın ne yazıkki sektörde işinin uzmanı olmayan kişiler araç kontrolü yapmaktadır. bu neden ile aracı aldıktan sonra mağdur duruma geçebilirsiniz. 
avrupa yakasındaki oto ekspertiz firmaları

Resim