Kavaklı Oto Ekspertiz Merkezi

Her geçen gün otomobil alım satımlarının hızlandığını ve insanların araç alıp satarken yaşadağı problemlerin bir çoğunu mobil oto ekspertiz servisi olarak çözümünü gerçekleştirmekteyiz. Akıllarda kalan soru işaretlerini yanıtlayarak müşterilerimizin çok daha rahat ve doğru kararlar vermesini sağlıyoruz.

Kavaklı oto ekspertiz

Profesyonel bir ekip ile verdiğimiz mobil oto ekspertiz hizmeti sayesinde araçlarda geçmişte oluşmuş veya yakın gelecekte meydana gelebilecek problemlerin tespitini yaparak müşterimizin zor durumda kalmaması için emek harcıyoruz.

mobil oto ekspertiz servisi

Beylikdüzü Kavaklı bölygesi için hizmetimiz 7 gün mesaii saatleri boyunca verilemktedir. Kavaklı oto ekspertiz ekibimiz randevu aldığınız zaman sonrasında aracın bulunduğu yere gelerek ayrıntılı bir oto ekspertiz hizmeti gerçekleştirir.
  

Kavaklı araç ekspertiz

2. el otomobil alım satımları artık kavaklı bölgesindede çok hızlı bir şekilde gerçekleşmekte bu durum için geliştirdiğimiz mobil oto ekspertiz İstanbul ili için vazgeçilmez bir araç kontrol hizmeti olarak bilinmektedir. Kullanılmış bir otomobil alırken aslında bir çok riskide beraberinde alabilirsiniz.

Bunun için küçük bir örnek veremk gerkirse geçmişte karıştığı bir kaza sonucunda şase veya kaporta parçalarında işlem gerçekleştirilmiş olabilmesi aracı alırken bilmemeniz durumunda belki kullanım esnasında farketmeyebilrisiniz ancak aracınızı satılığa çıkarttığınız zaman aracınızı büyük değer kaybı ile satabilirsiniz.

Kavaklı araç ekspertiz merkezimize gelemediğiniz durumlarda araç başında ekspertiz ekibimiz bulunduğunuz adreste ayrıntılı ekspertiz yaparak sizi servis servis dolaşmaktan kurtarabilir bu sayedede hızlı bir şekilde aracı alıp almama kararınızı verebilirsiniz.  


Kavaklı araç ekspertiz
 

Kavaklı computest

Farklı bölgelerde computest olarakta bilinmekte olan oto ekspertiz işlemi içinde servisimize gelebilrisiniz. Aramalarda Kavaklı computest yazarak da servisimizin adresine rahatlık ile ulaşabilirsiniz. Yada mobil olarak bizi araç başınada çağırarak istediğiniz aracı istediğiniz zaman kontrol ettirme rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Kavaklı computest
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
alt
alt
alt
alt
alt
alt