Mobil Ekspertiz Fiyatları

Türkiyede ilk olarak mobil ekspertiz hizmetini vermenin gurununu yaşamaktayız. Zorlu ekonomik şartlarda aldığınız ikinci el otomobilin kontrolü için tam donanınmlı mobil oto ekspertiz aracımız ile İstanbul'un neresinde olursanız olun gelip yerinde ekspertiz hizmeti sağlamaktayız.

mobil ekspertiz fiyatları

Farklı eksertiz merkezlerinde farklı fiyatlar ile karşılaşılabilirken mobil oto ekspertiz servisinde sabit fiyat politikamız vardır ve araç marka modeline göre değişiklik göstermemektedir. Bu sayede alacağınız aracın markası ne olursa olsun mobil ekspertiz fiyatları sabittir.

Detaylı bir araç kontrol hizmeti almak için sabit bir servise almak istediğiniz arabayı götürmek veye aracın yanında olmak zorunda değilsiniz. Mobil ekspertiz ekibimiz aracın bulunduğu yerde siz olmasanızda detayları resim/video göndererek müşterilerimizi ayrıntılı bir şekilde bilgilendirmektedir.


mobil oto ekspertiz fiyatları istanbul

Mobil ekspertiz fiyatları İstanbul ilinde klasik ekspertiz servislerinden daha avantajlı bir hal almaktadır. Sebebi basit olarak şudur; İkinci el araç alacak kişiler bazı zamanlarda yoğun trafik veya sigortası yapılmamamış olan galerilerde bulunan otomobillerin kontrolünü yaptırmak için bizi tercih etmesidir. Trafik kuralları nedeni ile sigortası olmayan araçlar trafiğe çıkartılması yasaktır. Talihsiz bir kaza veya trafik uygulamasında büyük problemler yaşayabilirler. Bunun çözümü ise mobil oto ekspertiz hizmeti tercih ederek aracın bulunduğu yerde kontrolünü yaptırmaktır. 

Bu sayede aracı satan kişide alan kişide hiç bir problem yaşamadan güvenli bir şekilde araç alışverişinin ilk adımını atabilirler. Mobil oto ekspertiz fiyatları 250 TL olarak istanbul ilinin her bölgesi için geçerlidir. 
Resim
Resim
Resim
alt
alt
alt