33725

Mobil oto ekspertiz fiyatları

Almak istediğiniz otomobil için mobil oto ekspertiz hizmetlerinden yararlanmayı düşünüyorsanız. İstanbul içindeki trafik ve yoğunluk nedeni ile en iyi kararlardan birisini vermektesiniz. İkinci el otomobil almadan önce almak istediğiniz aracın bütün kontrollerini farklı ve profesyonel test cihazları vasıtası ile kontrol edebiliriz. Tam kapsamlı bir oto ekspertiz raporu almak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. İstanbul mobil oto ekspertiz ekibimiz sizin istediğiniz adreste aracın gerekli her kontrolünü uzman bir şekilde gerçekleştirmektedirler. 

mobil oto ekspertiz fiyatları

Mobil araç ekspertiz hizmetinde ise aracın bir çok sistemi özel kontrol cihazları vasıtası ile kontrol edilir. Bu kontroller esnasında aracın daha önce kaza yada boyanmış parçası olup olmadığı kontrol edilir tespit edilen herşey mobil oto ekspertiz raporu ile belgelenir. Aklınıza takılabilecek tüm soru işaretlerini aracı almadan önce öğrenebilirsiniz.

Mobil oto ekspertiz fiyatları istanbul ili için tüm ilçelerde sabit olarak 200 Tl dir. Servis ağımıza uzak olan bölgeler için mobil ekspertiz hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Sektörün öncüsü olarak mobil ekspertiz hizmetinde en uygun mobil ekspertiz fiyatlarımız ile en kapsamlı kontrolleri müşterilerimize sunmaktayız. 

Etiketler; mobil oto expertiz fiyatları , istanbul mobil ekspertiz ücreti , Mobil oto ekspertiz ücretleri , Mobil oto ekspertiz ne kadar , mobil araç ekspertiz ücreti , mobil araç ekspertiz fiyatı , mobil oto expertiz fiyatları , istanbul mobil expertiz fiyatı