33725

Mobil Oto Test

Mobil oto test aracınızın bulunduğu yere gelerek yerinde oto test yapar. Araç sahipleri her gelen müşteri için araçlarını servise götürmek istemeyebilirler. Mobil oto test tam bu noktada devreye girerek beğenmiş olduğunuz aracı test işleminden geçirir. Araç başında test yapıldıktan sonra mobil test raporunuz hazırlanır ve size teslim edilir. Mobil oto test sayesinde hem az zaman harcamış olursunuz hemde servis aramaktan kurtulursunuz ayrıca servislere vereceğiniz yüksek ücrtler yerinde oldukca uygun fiyatlara aracınızı test yaptırmış olursunuz. Mobil oto test profesyonel test cihazları ile aracınızı uzman teknisyenler eşliğinde test yapar. İstanbul mobil oto test siz ne zaman isterseniz beğendiğiniz araca mobil test yapmaya gelebilir sadece randevu almanız yeterli olacaktır. Aracınıza pazar günü de mobil test yaptırabilirsiniz. Yernide oto test hizmetimiz tarafsız bir şekilde aracınıza test yapar.


Mobil Oto Test Hizmeti Kimler İçin Uygundur ?

Mobil oto test hizmeti aracı servislerimize getiremediğiniz durumlarda yada zamanınız kısıtlı olduğu anlarda Belirlediğiniz saatler içinde Mobil oto test ekibimiz aracınıza test yapmaya gelir. Mobil oto test ayrıca siz araç sahibini servise götürmeye ikna edemediğiniz durumlarda da size en hızlı çözüm olacaktır. Mobil oto test  hizmeti aracınızdaki tüm sorunları tespit eder raporlar ve size detaylı şekilde anlatır.

Mobil Oto Test Hangi Kontrolleri Yapar ?

Mobil oto test ekibimiz aracınızın bulunduğu yere geldikten sonra tüm kontrolleri yapmaya başlar bu kontrollerden en önemli olanları ise boya ve kaporta ölçümleridir. Aracınızın kaportasındaki boyalı veya daha önce aldığı bir hasar varsa nereden nasıl bir darbe almış hangi parçaları değişmiş yada lokal boyanmış olduğu tespit edilir. Aracın motor ve şanzuman elektronik sistemi bilgisayara bağlanır ve test edilir onun dışında motor ve şanzuman manuel yani mekanik testleride detaylı bir şekilde yapılır. Mobil oto test ekibimiz Aracın tepeden tırnağa tüm kontrollerini yapar. Yağ kaçakları motorun yağ yakması yada test sürüşü esnasında olmaması gereken herşey not edilir. Klima kontrolleri airbag ve iç donanımı mobil oto test tarafından kontrol edilir.  En son olarak aracın genel değerlendirilmesi yapılarak test raporuna işlenir ve hizmeti alan kişiye detaylı olarak anlatılır. 

Mobil oto test
İstanbul Mobil Oto Test