33725

Oto Ekspertiz

Oto ekspertiz yaptırmak alacağınız aracın nasıl bir araç olduğunu öğrenmeniz için gerekli önemli bir sistemdir. Oto ekspertiz servisimizde eğitimli uzman personeller çalışmaktadır profesyonel test cihazları kulanıldığı için hata ve yanılma payı minilize edilmiştir. İkinci el otomobil ekspertiz ve test merkezimiz haftanın 7 günü hizmet vermektedir. İletişim numaramızdan bize ulaşarak randevu almanız yeterli olacak araba alırken riski en aza indirmelisiniz. Oto ekspertiz servisimizi tercih ederek herzaman en iyi aracı alabilirsiniz bir cok yerde şubemiz bulunmakta herzaman size yakın bir yerde servisimiz var . Eğer servisimize gelemez iseniz mobil oto ekspertiz ekibimiz araç başına gelerek donanımlı aracımız ile seçtiğiniz aracın tüm detaylarını inceler hasar ve arıza tespitlerini yapar. Oto ekspertiz raporunuda aracın bulunduğu yerde size detaylı anlatarak sunarız. Oto ekspertiz ciddi bir iştir yüksek paralar verilen araçlar oluyor değeri yüksek olan araçlarında kaza boya durumunda değer kaybı çok oluyor bu yüzden araç almadan önce ekspertiz yaptırın.


Oto Ekspertiz Raporu Nereden Alınır ?

Oto ekspertiz raporu nereden alınır. Ekspertiz raporu almadan önce aracınızı ekspertiz işlemine götüreceğiniz servisi doğru seçmelisiniz oto ekspertiz raporu nereden alınır sorunuza cevap olarak ekspertiz yaptıracağınız personelin ustalık belgesi olmalıdır milli eğitim tarafından sınavlardan geçmiş olmalı gerekli test cihazlarını profesyonel olarak kulanabilen ve otomobiller hakkında en derin ayrıntıya ve soruya cevap alabileceğiniz uzman kişiler olmalıdır. 
Oto ekspertiz yaptırmadan öne kesinlikle ustalık belgesi sorulmalıdır aracınızın kontrolunun ve testinin sonuçlarının doğru çıkması için belgeli yetkili usta tarafından kontrolleri yapılmalıdır.
Oto ekspertiz
oto ekspertiz raporu nereden alınır