33725

Pazar Günü Açık Oto Ekspertiz

Mobil oto ekspertiz pazar günleride siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermektedir. Hafta içi ve hafta sonu istediğiniz zaman bizi arayarak randevu alabilirsiniz. Pazar günü açık oto ekspertiz aramanıza gerek yok telefon numaramızdan ulaşarak aracın bulundugu adrese mobil ekibimizi çağırabilirsiniz. Hem İstanbulun zor trafiğinden uzak durmuş olursunuz hemde zaman kaybınız olmaz. Pazar günleri oto pazarları gibi yerlerde bulduğunuz araçların ekspertiz ve testlerini bizi çağırarak yerinde yaptırabilirsiniz böylelikle aracı beğenmez iseniz yeni bir araç bakmak için daha fazla zamanınız olur.

Pazar günü açık oto test hizmetimiz sayesinde beğendiğiniz aracı kontrol ettirmeden hafta içi acele ederek almak zorunda değilsiniz. İkinci el bir araç aldığınız için kontrol ettirmek en doğal hakkınız ancak hafta için yoğun iş temposundan dolayı zaman ayıramıyor yada iş yerinizden izin alamıyorsanız. Pazar günü oto ekspertiz hizmeti tam size göre olacaktır. 

Türkiye genelinde hizmet veren firmamız müşterilerimizin talepleri doğrultusunda hizmete geçirdiği Hafta sonu açık oto ekspertiz uygulamasını sizlere sunuyoruz. Profesyonel cihazlar ile yaptığımız kontrollerde işinin eğitimini almış uzmanlar yer alıyor. Ayrıca randevu aldığınız zaman için sizi bekletmeden ekibimiz adresinizde oluyor. Şubelerimizde hizmet almak isterseniz randevu saatinizde gelerek aracınızın kontrollerini yaptırabilirsiniz. Pazar açık ekspertiz hizmetimiz için isterseniz hafta içi arıyarak randevu alabilirsiniz. 

Etiketler Pazar günü açık ekspertiz , pazar günü açık oto test merkezi , pazar günü açık computest , pazar günü açık ekspertiz servisi

 
      Mobil arac ekspertiz        istanbul mobil oto ekspertiz    Mobil oto ekspertiz raporumobil expertiz


istanbul mobil oto ekspertiz