Kıraç Oto Ekspertiz

Kıraç oto ekspertiz

Artık otomobil alırken ekspertiz yaptırmak zorunluluk olmaya başladı çünkü araç satıcıları genelde arabaların problem çıkartığı için yenilemek veye bir farklı bir model araç almaya karar vermesinden dolayı satışa çıkartmaktadır. Ancak küçük bir kısmı gerçekten doğruları açıklayarak aracını satışa çıkarmaktadır. Peki aracı satıcının söylediğine güvenerek aldığınız zaman ne gibi riskleri aldığınızı biliyormusunuz? Artık en küçük problem için bile bir oto servise gittiğiniz zaman 300 - 400 tl gibi masraflar yapmak normal hale geldiğine göre orta ölçekli sorunlarda fiyatlar bir hayli artmaktadır. 

Mekanik problemlerin yanı sıra aracın geçmişte kaza yapmış olma ihtimalinide göz önünde bulundurmak gerekli doğru onarım görmüş kaporta aksamının size kullanım anında bir sorun oluşturmayacağını söyleyebiliriz ancak araç alım satımlarında kaporta aksamlarında oluşan boyama veya değişimlerin aracın piyasa değerini oldukça etkilemektedir. 

Kıraç mobil oto ekspertiz

Aklınıza takılan tüm sorularınız için Kıraç oto ekspertiz merkezimize danışabilirsiniz.  Kıraç bölgesine en yakın ekspertiz merkezimize gelerek aracın gerekli teslerini yaptırarak nasıl bir otomobil alacağınızı öğrenebilirsiniz. Ayrıca Kıraç mobil oto ekspertiz ekibimiz almak istediğiniz aracın bulunduğu adrese gelerekte yerinde oto ekspertiz hizmeti sunmaktadır. Bu sayede aracı kontrol ettirmek için bir yere götürmenize gerek kalmaz. Tüm kontroller aracın olduğu yerde yapılarak raporlanır.
kıraç araç ekspertiz

Mobil oto ekspertiz İstanbul ili için çok avantajlı bir seçenektir. İstanbul'da her belgede mobil oto ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Bizim ile iletişim kurarak randevu alabilirsiniz. Esenyurt Kıraç oto ekspertiz merkezimiz için iletişim bölümünden adres tarifi alabilirsiniz.

Tümü