Yakuplu oto ekspertiz

İkinci el otomobil almak gün geçtikce zorlaşıyor ancak araç alım satım esnasında yapılan kontroller sayesinde yanlış kararlar vermenizin önüne geçeceğinizin bilmeniz gerekiyor. İstanbul ilinin bir çok bölgesinde ve Türkiye'de bir çok ilde hizmet vermekte olan mobil oto ekspertiz servisi profesyonel hizmet almak isteyen müşterilerimiz için çok önemli kontroller ve bilgiler vermektedir. 

beylikdüzü yakuplu oto ekspertiz

Beğendiğiniz aracı birde bizim kontrollerimizden geçirdiğiniz zaman hiç bir sorun yaşamadan kararınızı rahatlık ile verebilirsiniz. Almayı düşündüğünüz otomobil Beylikdüzü Yakuplu bölgesinde ise içiniz rahat olsun İstanbul'da bir çok ilçede bulunan ekspertiz merkezlerimize çok uzak değilsiniz. Yakuplu oto ekspertiz merkezimize arac ile gelerek yada sadece araç sahibi ile aracı gndererek bile ekspertiz yaptırabilirsiniz.

Sİz sanki araç başına gelmişsizin gibi aracın kontrolleri yapılarak gerekli ekspertiz raporu posta adresinize ve mail adresinize hemen gönderilir. Bu sayede aracı tanımış olursunuz ayrıca aracın ayrıntılı resimlerinin çekildiğinide bilmenizi isteriz bu resimlerde size gönderilerek kırık, ezik, çizik, gibi olumsuz ve yazılarak anlatılamayacak detaylarda size gösterilir.

Araç servisimize getirilemez ise Yakuplu mobil oto ekspertiz  ekibimiz aracın bulunduğu yere giderek mobil olarak ayrıntılı bir kontrol yaparak aracın geçmişi ile alakalı detaylara ulaşır aynı şekilde bu kontrollerin sonrasında size mobil oto ekspertiz raporu ulaştırılır.


Araç ekspertizi yaptırmadan satın almayın

İkinci el otomobillerde genellik ile araç sahipleri araçlarında problem oluştumaya başlayacağını düşündükleri zaman satışa çıkartmaktadırlar. Bir kısm araç sahibide model yükseltmek veya ihtiyaç nedeni ile araçlarını satışa çıkartırlar. Ancak hib bu riski göze almayarak Yakuplu araç ekspertiz servisimize uğramayı ihmal etmeyin.

yakuplu mobil oto ekspertiz
Resim