33725

Yeni Toyota C-HR Teknik Özellikleri

Toyota'nın ülkemiz'de üreteceği yeni crossover modeli 2016 Toyota C-HR TNGA platformu üzerinde geliştirdi.

 

Hariç dizaynı ile epey bir göze çarpan bir model olan 2016 Toyota C-HR kaputunun altında da yenilik ile geliyor.1.8 litrelik benzinli motorun yanında elektrikli bir motora da sahip olacak 2016 Toyota C-HR bu motorlar ile toplamda 122 beygir güç üretecek ve 90 gr/km'den daha az CO2 emisyon kıymetine sahip olacak.

 

Ülkemiz'de ise 115 beygirlik 1.2 litrelik motor ve 6 ileri manuel vites ile gelmesini beklediğimiz 2016 Toyota C-HR,  1.4 litrelik ve 1.6 litrelik dizel üniteler ile de Türkiye pazarına giriş yapabilir.

 

2016 Toyota C-HR Türkiye fiyatı henüz açıklanmasa da ortalama 80 bin civarlarından başlayacağını tahmin ederiz. Memleketimiz'de suv pazarının 70 bin TL'den başladığını düşünürsek, Toyota bunun gibi bir markanın C-HR modelinin fiyatı 80.000 - 85.000 TL civarlarından satışa sunulacak diye düşünebiliriz. Toyota C-HR fiyatı henuz tam olarak net değil. Ülkemiz'de ise rakiplerinin özellikleri ve tasarımlarına göre Toyota bu sefer işini daha iyi yapmış diyebiliriz. Toyota C-HR teknik özellikleri bakımından oldukça zengin bir araç olarak yeriniz alacak. Henüz Toyota C-HR yakıt tüketimi hakkında net bir bilgi vermedi. 

İkinci el bir araç almayı düşündüğünüz zaman yada sıfır bir araç Mobil oto ekspertiz hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Profesyonel oto ekspertiz ekibimiz ile şubelerimiz ve mobil araçlarımız ile hizmetinizdeyiz.

Toyota C-HR Resimleri


Toyota C-hr Teknik Özellikleri
Toyota C-hr Fiyatı
Toyota C-HR Türkiye

Etiketler; Toyota Chr , Toyota C-hr Teknik Özellikleri , Yeni Toyota C-HR , 2017 Toyota C-hr , 2016 Toyota C-hr , Toyota C-hr Fiyatı , Toyota C-hr Türkiye Fiyatı , Toyota C-hr ne zaman gelecek , 2019 Toyota C-hr , 2018 Toyota C-hr , Toyota C-hr yakıt tüketimi , Otomatik Toyota C-hr , Toyota C-hr Hibrit , Toyota C-hr Fiyatı , Toyota C-hr Teknik veri , Toyota C-hr Resimleri , Toyota C-hr Bayii Fiyatı , Toyota C-hr türkiye Fiyatı , Satılık Toyota C-hr , ikinci el Toyota C-hr