33725

Yerinde Oto Ekspertiz

Yerinde oto ekspertiz hizmetimiz ile servisimize gelemeyen müşterilerimiz için yeni bir hizmeti sunmaya başladık. 2. el araç alırken herkezin korkulu rüyası olan hasarlı yada arızalı araç almak artık yerinde oto ekspertiz ile dert olmaktan çıkıyor. İstanbul'da ikinci el otomobil ekspertiz sektöründe liser olan firmamız  yine istanbul ve ilçelerinde yerinde mobil oto ekspertiz hizmetini profesyonel test ve bilgisayarlı ekspertiz cihazları ile en ayrıntılı incelemeleri yaparak araç almak isteyen müşterilerimizin aydınlanması ve doğru kararlar almasını sağlamaktayız. Yerinde araç testi yapılabilmesi için bazı bilgisayarlı cihazlar kulanılması şarttır. İstanbul'un yoğun çalışma temposunda bazen araç sahipleri araçlarını servislere götürmek istemeyebilir. Herkesin kendisine göre haklı olduğu durumlar olabilir. Tam bu noktada yerinde oto ekspertiz ekibimiz aracın bulunduğu yere gelerek Kaporta, boya, değişen, motor, şanzuman, ve bilgisayarlı beyin kontrolu gibi tüm kontrolleri yapar test sürüşünün ardından oto ekspertiz raporunuz size anlatılarak teslim edilir.
Eğer sizde yerinde oto ekspertiz hizmetinden yararlanmak isterseniz iletişim numaramızdan bizi arıyarak merak ettiğiniz herşeyi detaylı oalrak öğrenebilirsiniz. Yerinde ekspertiz fiyatlarımız tanıtım amaçlı uygun olup İstanbul genelinde tüm bölgelere hizmetimiz 150 ile 190 tl arasında değişmektedir. Araç başına gelen ekspertiz.

Kimler Oto Ekspertiz Yapabilir ?  Sadece Usta Olmak Yeterlimi ?

Oto ekspertiz hizmeti almadan önce iletişime geçtiğiniz firmanın otomobil sektöründeki bilgisini ve belgelerini sormayı unutmayın. Milli eğitim bakanlığının verdiği ustalık belgesi olmayan firmalara itibar etmeyiniz. Aracınıza ekspertiz yapacak olan kişinin ustalık belgesi olup olmadığını sorun ve daha sonra ekspertiz yaptırın lakin işinin ehli olmayan kişilere aracınızı teslim etmeyin daha sonrasında çıkan sonuçlarda yanılmayın zarar etmeyin.

İletişim : 0535 061 22 80 - Evren Usta 
Yerinde oto ekspertiz