Gezici Oto Ekspertiz


İkinci el otomobil almaya karar verirken aracı nerede nasıl kontrol ettireceğinizide öncede belirlemenizi tavsiye ederiz. Kullanılmış bir vasıta alacaksanız kesinlikle gezici oto ekspertiz hizmetinden faydalanmayı ihmal etmeyin. Çünkü araç satıcıları araçlarını her zaman servislere götürmek istemeyebilir yada zamanları olmadığı için götürmezler. Ancak İstanbul gezici oto ekspertiz ekibimiz aracın bulunduğu adrese gelerek gerekli kontrolleri ayrıntılı bir şekilde yaparlar.

Bu sayede aracın kontrolü yapılarak hem yoğun istanbul trafiği ile uğraşmak zorunda kalmazsınız hemde istediğiniz saat için aldığınız randevu sayesinde gezici araç ekspertiz hizmetimiz aracın adresine kadar gelerek size zaman kayıbı yaşatmaz. Sizde eğer araç almaya karar verdiyseniz vasıtanın kontrolleri için bizi tercih edebilirsiniz. 


Gezici oto ekspertiz

Gezici oto ekspertiz fiyatları

İstanbulun neresinde olursanız olun aracın bulunduğu yere gelen ekspertiz hizmetimizin fiyatı değişmeyecektir ve hatta mobil aracımıza yakın olan konumda iseniz gezici oto ekspertiz fiyatı düşebilir. Bu sayede fazla ücret ödemekten kurtulursunuz. Gezici oto ekspertiz fiyatımız İstanbul ili için 250 TL olarak ücretlendirilmektedir.
Gezici oto ekspertiz İstanbul