Mobil oto ekspertiz

Mobil oto ekspertiz hizmeti ayrıca zaman kazandırarak satış işlemleri için müşterilerimize fazlası ile zaman kazandırır. Böylelikle almak istediğiniz aracın noter veya alış veriş işlemleri için oldukça fazla zaman kazanarak rahat bir şekilde aracınıza sahip olabilirsiniz.

Mobil oto ekspertiz hizmetinde konusunda uzman teknik personeller hizmet sağlamaktadır bu sayede alacağınız otomobilin hem teknik hemde işini gerçekten bilen kişiler tarafından yapıldığına emin olabilirsiniz. 

Elektronik test cihazlarınında kullanılmakta olduğu mobil oto ekspertiz kontrollerinde en ince detay ve göz ile görülmeyen noktalar dahi bilgisayarlı tektik cihazları ile tespit edilebilmektedir.
Mobil oto ekspertiz servisi
Mobil oto ekspertiz servisi olarak müşterilerimizin tarafsız ve kaliteli bir ekspertiz hizmet vermeyi kendimize ilke olarak edindik. Firmamızdan hizmet almış olan bir çok kullanıcı %99 oranında memnun olduğunu google yorumları ile ortaya çıkardık.

Firmamızda oto ekspertiz işlemi yapan tüm personelimiz M.E.B tarafından gerekli yeterlilik belgesi veya ustalık belgesine sahip uzman kişilerdir. Yapılacak olan kontrolde hem tecrube hemde teknik cihazların verdiği yardım ile en küçük detay dahi gözden kaçmayarak raporlanmaktadır.