Avcılar Oto Ekspertiz

Kullanılmış bir otomobil almayı planlıyor ve aklınızdaki soru işaretlerine cevap bulmaya çalışıyorsanız mobil oto ekspertiz hizmeti sizin için en kolay çözümlerden birisi olacaktır. İkinci el otomobil alım satımı oldukça zorluk oluşturabilir ancak alacağınız aracı kontrol ettirmeden sahip olursanız bu bir çileyede dönüşebilir.

Avcılar oto ekspertiz merkezinde alacağınız aracın tüm kontrollerini konusunda uzman ve gerekli eğitimi almış profesyonel personeller tarafından kontrolü yapılmaktadır. Ayrıca servisimizde ve mobil araçlarımız da kontrol amacı ile kullanılan test cihazları orijinal olarak lisans edilmiş bilgisayarlı ekipmanlardır.

Aracınızın en küçük ayrıntıya kadar tespit yapabilirler. Bu sayede almak istediğiniz aracın motor ve elektronik sisteminden kaporta aksamlarına kadar tamamı kontrol edilir ve raporlanır.

Bize İletişim sayfamızdan ulaşarak istediğiniz zaman ve yer için randevu alabilirsiniz. İstanbul ilinin bir çok noktasında hem mobil hemde sabit ekspertiz hizmeti sunmaktayız.


Beylikdüzü mobil oto ekspertiz

Tümü